
Пила ланцюгова електрична Eltos ПЦ-2650 М (шина 40,5 см)
2 592 ₴
- Готово до відправки
Опис Електропила Eltos ПЦ-2650 М
Пила ланцюгова електрична GRAND ПЦ-2650 М це нова модель електропили від німецького виробника з потужністю двигуна до 2,65 кВт. Особливістю цієї моделі є частково металевий корпус, який надійно захищає найважливіші елементи пилки від механічних пошкоджень. У цій електропилі є можливість плавно регулювати інтенсивність подавання оливи на ланцюг за допомогою спеціального регулювального коліщатка, розташованого біля кришки для заливання оливи. Маленька за розмірами та легка, але досить потужна електропила, працювати якою легко навіть однією рукою. Дуже зручна під час обрізання дерев і розпилювання колод не дуже великого діаметра.
Переваги:
- висока потужність — виріб працює продуктивно;
- невелика маса — інструмент важить 4 кг, і його легко утримувати в руках;
- захист від перегрівання — це підвищує ресурс експлуатації;
- чудова комплектація — інструмент постачається із шиною, ланцюгом на 57 ланок, ключем та інструкцією.
Технічні характеристики ланцюгова електропила Eltos ПЦ-2650 М:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2650 ватів
- Тип двигуна — поперечне розташування (бічний)
- Швидкість обертання ланцюга — 480 метрів на хвилину
- Крок ланцюга — 3/8
- Довжина шини становить — 40,5 сантиметра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Ємність для олії — 0,2 літра
- Вага — 4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Пила ланцюгова
- Шина
- Цепь
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
Купити недорого зі швидкою доставкою пилку електричну ланцюгову пилу Eltos ПЦ-2650 М можна в нашому інтернет-магазині. Доставка по Харкові та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 2650 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 592 ₴

