
Перфоратор Луч-профі ПЕЛ-2200 (енергія удару 6 Дж, регулювання обертів, антивібраційна ручка)
3 000 ₴
- Готово до відправки
Опис:
Бочковий перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-2200 має дуже потужний двигун 2200 Вт і попередній вибір швидкості для оптимального керування. Він має функцію удару зі свердлінням для роботи в бетоні, функцію звичайного свердління та функція удару без свердління обертання для довбання.
Зручна L-подібна форма та міцний магнієвий корпус роблять Луч-Профі ПЕЛ-2200 ідеальним для важких робіт, включно зі свердлінням бетону діаметром до 32 мм і довбанням
Запобіжна муфта забезпечує захист у разі заклинювання долота під час свердління або довбання.
Промінь-Профі ПЕЛ-2200 з демпфувальною системою активного заглушення вібрацій (AVR) може допомогти знизити вібрацію руки завдяки відділенням внутрішніх деталей від зовнішньої деталі. Удосконалена двошарова антивібраційна система розроблена для ефективного зниження вібрації та зменшення стомлюваності.
Регульована на 360° додаткова ручка застосовується для різних робіт, Ручка з м'яким покриттям із поліуретану ефективно запобігає ковзанню й забезпечує краще та зручне утримання під час використання.
Запатентований патрон SDS-Plus розроблений для підвищення ефективності вашої роботи. Вам ніколи не знадобляться інструменти для зміни біт у перервах між роботою. Точний контроль забезпечує максимальне передавання енергії удару.
Двигун із мідного дроту, стійкий до температури 200 °C, дає змогу працювати впродовж довгого часу, не перегріваючи інструмент.
Технічні характеристики:
- Потужність — 2200 Вт
- Кількість обертів — 0-800 обертів на хвилину
- Частота ударів — 0-4000 ударів за хвилину
- Енергія удару — 6 Дж
- Тип патрона — SDS-PLUS
- Кількість режимів — 3 режиму
- Діаметр свердління :
- бетон — 32 мм
- Сталь — 13 мм
- дерево — 40 мм
Офіційна гарантія на весь інструмент торгової марки Профі — 12 місяців.
Особливості перфоратора Луч-профі ПЕЛ-2300:
- Регулювання обертів
- Амортизаційна ручка
- Функція швидкого блокування патрона SDS-PLUS
- Мідна обмотка двигуна
Комплектація
- Пластиковий кейс
- лопатка, зубило, бури — 3 шт.
- Мастило для хвостовика
- Пильник
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Виробник | Луч-профи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
- Ціна: 3 000 ₴
