Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-1500 ДФР — це професійний електроінструмент призначений для важких умов експлуатації. ПЕЛ-1500 ДФР обладнаний потужним двигуном потужністю 1500 Вт, що видає 5 Дж, який ідеально підходить для свердління та довбання матеріалів, як-от дерево, кладка та сталь.
Перфоратор Профі ПЕЛ-1500 ДФР. Особливості:
- Три режими роботи — свердління, ударне свердління й ударний режим. Перемикається простим поворотом перемикача режимів роботи.
- ДФР патрон
- Швидкість холостого ходу: 0-1250 об/хв.
- Максимальна потужність свердління — дерево: 32 мм, метал: 13 мм, бетон: 28 мм.
- Удари за хвилину: 0-5000 ударів за хвилину.
- Енергія удару: 5 Дж.
- Електронне регулювання швидкості для повного контролю в будь-якому застосунку.
- Ергономічна гумова ручка для підвищеного комфорту під час тривалого використання.
- Зручна додаткова ручка.
- Реверс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 700 ₴


