
Болгарка Луч КШМЛ 125/1550 EKL (регулювання, стабілізація)
1 850 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1550 ЕKL — це міцний і потужний пристрій для справжніх професіоналів із високими вимогами, що має виняткову продуктивність під час виконання складних робіт із різання, шліфування й зачищення, у майстерні та гаражі.
Болгарка Луч-профі 125/1550 ЕKL обладнується плоскою металевою зубчастою головкою для оптимального передавання потужності та роботи без вібрації, що спрощує роботу у важкодоступних місцях. Завдяки тонкому корпусу та ручці, кутова шліфувальна машина ЛУЧ-Профі забезпечує дуже високий комфорт керування. Крім того, фіксується у двох положеннях додаткова ручка оптимально адаптована до відповідного набору оброблюваної деталі й, у такий спосіб, забезпечує надійну фіксацію для комфортної й безпечної роботи.
Особливості та переваги кутошліфувальної машини (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1550ЕКL:
- Діаметр диска 125 мм
- Довга ручка
- Функція постійної швидкості під навантаженням.
- Регулювання обертів двигуна.
- Плавний пуск — забезпечує плавний пуск щоразу для додаткової безпеки та контролю.
- Голчастий підшипник у голові.
- Якір і статор залити лаком.
Технічні характеристики Болгарка (вуглецева шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1550 ЕKL:
- Максимальна потужність: 1550 Вт
- Швидкість холостого ходу: 2000 – 11000 об/хв
- Діаметр диска: 125 мм
Комплектація болгарки Луч 125/1550 ЕKL:
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Вага | 1.75 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 350 ₴
