
Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125-1250 (захист лаком якоря та статора, велика потужність, підшипник у голові)
1 400 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарка (углиб шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1250 — це одна з надійних і перевірених кутових шліфувальних машин невеликого діаметра з найкращою ергономічною ручкою циліндричної форми. Незалежно від того, тримається користувач за корпус двигуна або задню кришку, надергономічна циліндрична ручка ідеально підходить для долоні та пальців будь-якого користувача та забезпечує легке та зручне поводження, мінімізуючи втому і біль у руці.
Ідеально підходить для зварювань, автомайстрів, мулярів та багатьох інших.
ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1250 обладнується потужним двигуном потужністю 1250 Вт і швидкістю до 11000 об./хв для швидшого різання металу.
Кутова шліфувальна машина має лабіринтні ущільнення для захисту двигуна та підшипників від пилу та сміття. Якір і статор залити лаком.
Конічні редуктори машини та невеликий корпус редуктора спрощують роботу. У голові болгарки стоїть підшипник.
Бічна ручка розташована під збільшеним кутом 20 градусів для зручності та контролю.
Кнопкове блокування шпинделя та блокування перемикача — для зниження стомлюваності користувача Захисний кожух захищає оператора від випадкового розльоту зламаного диска або іскор.
Особливості Кутова шліфмашина (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1250:
- Дизайн Makita
- Підшипник у голові.

- Якір і статор залити лаком.

- Запасні вугільні щітки в комплекті.
- Компактний і тонкий дизайн для зручного використання.
- Повзунковий перемикач.
Насолоджуйтеся роботою з цим компактним, ергономічним інструментом і відчуйте підвищений комфорт у різноманітних галузях застосування.
Технічні характеристики болгарка (углиб шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1250:
- Максимальна потужність: 1250 Вт
- Швидкість холостого ходу: 11 000 об./хв
- Діаметр диска: 125 мм
Комплектація болгарки Луч 125/1250:
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Луч-профи |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 000 ₴


