
Шурупокрут мережевий Луч-Профі СШЛ-1100/2 проф серія
1 800 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
Опис Шурупокрут мережевий Луч-Профі СШЛ-1100/2
Шурупокрут Мережевий ЛУЧ-Профі СШЛ-1100/2 — чудовий варіант, якщо ви шукаєте електроінструмент із гарним співвідношенням ціни та якості.
Попри те, Мережевий ЛУЧ-Профі СШЛ-1100/2 є одним із найдоступніших варіантів, він забезпечує чудову якість збирання. А оскільки на нього діє гарантія 2 роки, він досить надійний, порівнюючи з іншими бюджетними варіантами. ЛУЧ-Профі СШЛ-1100/2 має пристойно потужний двигун на 1100 Вт, 2-швидкісний редуктор.
Патрон може обертатися з максимальною швидкістю обертання 750 об./хв.
Ви можете легко використовувати й контролювати цей мережевий дриль завдяки простим елементам керування, включно з кнопкою блокування. Безключовий патрон дає змогу швидко та легко замінювати різні свердла під час використання цього мережевого шурупокрута.
Технічні характеристики Шурупокрут мережевий Луч-Профі СШЛ 1100/2 :
- Виробник — Луч-Профі
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 1100 ватів
- Максимальна кількість обертів — 750 обертів на хвилину
- Тип патрона — швидко затискний
- Максимальний діаметр патрона — 10 мм
- Кількість ступенів затягування — 21
- Режим інструмента — безударний
- Гарантія виробника — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
- Ціна: 1 350 ₴


