
Шурупокрут мережевий ЛУЧ Профі СШЛ-850 (швидка заміна щіток)
800 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Мережевий шурупокрут ЛУЧ-Профі СШЛ-850 має всі переваги акумуляторного дриля-шурупокрута, але не має вад.
М'яка конструкція ручки забезпечує достатню поверхню та комфорт для рук у разі тривалого використання без надмірного навантаження на зап'ястки та пензель.

Особливості Мережевий Шурупокрут ЛУЧ СШЛ-850:
- Універсальна викрутка для широкого спектра застосувань у побуті та промисловості.
- Міцний корпус редуктора із затискним кожухом і корпус двигуна з силовими ребрами
- Мережевий шурупокрут обладнаний унікальною технологією встановлення крутного моменту, яка мінімізує шум і вібрацію.
- Легка вага та компактний дизайн
- Інструмент з підвищеною продуктивністю й комфортом
- Вага виробу: 1 кг 470 г
- Розміри виробу ДхШхВ: 24 x 7 x 23 сантиметри
Технічні характеристики ЛУЧ-Профі СШЛ-850
- Марка ЛУЧ-Профі
- Діаметр свердління (у сталі) 10 мм
- Діаметр свердління (в дереві) 25 мм
- напруга 220-240 В
- Швидкість без навантаження 0-750 об./хв
- Споживана потужність 850 Вт
- Швидка заміна щіток
- Вага 1 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Мережевий шурупокрут
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Купити Шурупокрут Мережевий ЛУЧ-Профі СШЛ-850 з доставкою й гарантією ви зможете в нашому інтернет-магазине зварювального обладнання та інструменту Хазяїн
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
- Ціна: 800 ₴

