
Шурупокрут Луч АШЛ-18 (потужність 18 В, 2 акумулятори, функція автостоп, LED-підсвітка)
1 800 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний ЛУЧ-Профі АШЛ-18
Шурупокрут від торгової марки ЛУЧ-Профі призначений для свердлильних робіт, а також для закручування й відгвинчування шурупів. Широко використовується в побутовій сфері, так само може бути застосований у професійних роботах.
Акумуляторний шурупокрут постачається в комплекті з двома літій-іонними батареями, напруга яких становить 18 В, ємність 2,0 А·год. Ці акумулятори швидко заряджаються й мають невелику вагу.
Акумуляторний дриль обладнана 2-швидкісним редуктором і має регулювання обертів від натискання клавіші старту роботи. Використовуючи 1 швидкість, Ви зможете працювати в діапазоні від 0 до 450 об/хв, застосовуючи 2 швидкість кількість обертів регулюється від 0 до 1500 об/хв.
Цей шурупокрут має 25 положень крутного моменту, для зручності оператора передбачена підсвітка робочої зони, а також індикатор рівня заряду.
Особливості:
- LED подсветка робочої зони;
- швидке заряджання — інструмент швидко готовий до роботи та довго тримає заряд;
- надійність — аксесуар укомплектований механічним двошвидкісним редуктором;
- висока точність — модель доповнена функцією автостопу;
- зручність — ручка має прогумовані вставки, що підвищує комфорт майстра;
Характеристика акумуляторного шурупокрута Луч-Профі (2,0 А·год):
- Тип інструмента — дриль-шурупокрут;
- Живлення — акумулятор Li-ion;
- Напруга — 18.0 В;
- Ємність батареї — 2,0 А·год;
- Реверс — є;
- Кількість швидкостей — 2;
- Оберти — 1) 0-450 об./хв, 2) 0-1500 об./хв;
- Кількість ступенів затягування — 25;
- Max крутний момент — 35 Нм
- Тип патрона — швидкозатискний
- Патрон — 10 мм
- Кількість батарей — 2 шт.
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний ЛУЧ-Профі АШЛ-18
- Додатковий акумулятор
- Інструкція
- Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 300 ₴





