Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Мережевий лобзик Edon JS-65/550R - зручне, невелике за розмірами пристрій. Вдало підійде як для побутового використання, так і на невеликому виробництві. Завдяки системі гасіння вібрації й вдалої конструкції ручки оператор не виснажується під час виконання робіт. Максимальний пропил деревини — 65 мм. Для зручного зберігання прилад комплектується пластиковим кейсом.
Особливості:
- Електронний регулятор частоти ходів штока
- Потужний двигун
- Маятниковий хід
- Уніфікований зарядний патрон для надійної фіксації полотна
- Блокування кнопку увімкнення
Технічні характеристики EDON JS-65/550R
- Виробник — Edon
- Живиться від мережі — 220 вольтів 50 герців
- Споживана потужність - 550 Вт
- Довжина ходу пилки — 65 мм
- Максимальна частота руху різального інструмента — 3000 хід/хв
- Максимальна глибина пропилу (дерево) — 65 мм
- Тип паковання — Пластиковий кейс
- Захист від сколювання стружки, осколків — Так
- Відсік для зберігання пилок — Так
- Прогумована ручка — Так
- Вага — 1,4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Лобзик Edon JS-65/550R
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Edon |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 850 ₴

