
Зварювальний напівавтомат Edon MIG-280 (+ MMA)
12 090 ₴
10 164 ₴
- В наявності
Опис
Зварювальний напівавтомат Edon MIG 280 так само не став винятком. Це потужніший зварювальний агрегат, ніж його побратим, що вирізняється вищою продуктивністю й багатофункціональністю. Edon MIG 280 придатний як для ручного електродугового зварювання практично всіма різновидами покритих штучних електродів діаметром до 5 мм, так і для напівавтоматичного зварювання електродним дротом до 1 мм у середовищі захисних газів, або без них — флюсовий зварний дротом.
У напівавтоматі Edon MIG 280 передбачені всі практичні сторони для комфортної експлуатації. Ви маєте можливість самостійно встановити в апарат котушку з дротом до п'яти кілограмів, оскільки газ не використовується під час заправляння дроту в зварювальний рукав. Так само завдяки поліпшеному механізму подавання зварювального дроту, Ви можете вручну притискати ролик, якщо дріт нестандартного діаметра пробксує, а плавна головка регулятора дасть змогу встановити швидкість його подавання від 1 до 10 м/с. Клеми винесені в бічну частину корпусу під кришку для зручнішого переполюсування силових кабелів.
Використання інверторних технологій у розробленні зварювального напівавтоматичного апарату Edon MIG 280 передбачає всі переваги цього типу: система захистів від стрибків напруги, поліпшені силові транзистори для стабілізації дуги, м'який її підпал і брак прилипання електрода. Все це гарантує прекрасний рівний шов без розбризкування іскор. Живиться він від звичайної побутової мережі 220 В/50 Гц, що спрощує його використання в гаражі, на дачі або у квартирі за будь-яких будівельно-ремонтних робіт.
Зварювальний інверторний напівавтомат Edon MIG-280 належить до класу універсальних зварювальних апаратів 2 в 1 і призначений для напівавтоматичного зварювання виробів із маловуглецевої та низьколегованої сталі, що плавається електродним дротом на постійному струму як у середовищі захисних газів (аргон, вуглекислий газ), так і порошком (флюсовий) дротом без газу, а також ручним дуговим зварюванням, покритим штучним електродом у режимі постійного струму (режим ММА). За наявності вентильного пальника з контактним підпалом дуги можна проводити аргонно-дугове зварювання. Особливість апарата — євророз'єм для під'єднання пальника.
Зварювальний апарат напівавтомат Едон MIG-280 зроблений за інверторною технологією й, відповідно, обладнаний функціями, як-от антизалипання електрода, функція стабілізації дуги та м'яке підпалювання. Автоматичне встановлення зварювального напруження в процесі роботи під зварювальний струм гарантує високу якість зварювального шва. Плавне регулювання швидкості подавання дроту. Для зручності переполюсування під'єднання силового кабелю зварювального рукава під час роботи з газом/без газу клеми винесені на бічну панель. Максимальний розмір бухти з дротом становить 5 кг.
Заправляння дроту в зварювальний рукав відбувається без подавання газу. Удосконалений механізм подавання зварювального дроту дає змогу вручну робити притискання притискного ролика, якщо через нестандартний діаметр дроту відбувається його прослуховування. Живлення апарата — однофазна побутова мережа 220 В +/-10%. На лицьовій панелі розташовані регулятори сили струму та регулятор швидкості подавання дроту, перемикач режимів MIG/MMA.
Технічні характеристики Напівавтомат Edon-MIG 280
- Напруга живлення, В 220 ±15%
- Номінальний вхідний струм, А 60
- Максимальний зварювальний струм, А 280
- Мінімальний зварювальний струм, А 30
- Напруга холостого ходу, В 55
- Споживана потужність, кВт 7.5
- Коефіцієнт корисної дії, % 90
- Клас захисту, IP/золяції IP21S/F
- Максимальний діаметр електрода, мм 5 мм
- Максимальний діаметр дроту, мм 1
- Періодичність імпульсів (Гц) 50/60
- Габарити, мм (ВхШхГ) 450х205х340
- Bec, кг 14
- Термін гарантії: міс 24
Комплектація
- Кабель маси — 1,5 м
- Кабель тримача електрода — 1,8 м
- Пальник MIG — 3 м
- Щиток
- Щітка молоточок
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Паковання Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 14 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Номінальна споживана потужність | 7.5 кВт |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
- Ціна: 10 164 ₴





