Опис
Кутова шліфувальна машина Edon AG125/1200 - — електроінструмент, один із різновидів кутошліфувальних машин (Болгарок), призначений для різання, шліфування й зачищення виробів із каменю, металу та інших матеріалів. Застосовується в будівництві та металообробці. Ця болгарка чудово підходить для побутових і напівпрофесійних робіт. Ергономічна ручка дає змогу майстру зручно тримати болгарку в руці та виконувати тривалу роботу.Стоить зазначити, що ця модель має досить невеликі габарити в поєднанні зі зниженим рівнем вібрації. Надійний і міцний корпус прекрасно захищає внутрішні механізми від пилу, іскору та дрібного абразиву.Агрегат працює від мережі 220 В і обладнаний потужним двигуном, що забезпечує високу продуктивність, завдяки чудовим показникам швидкості обертання. Кутова шліфувальна машина Edon AG125/1200 стане вашим надійним партнером під час проведення шліфувальних робіт та різання матеріалів.
Особливості:
- легка та швидка зміна обладнання;
- порівняно невелика вага та зручні габарити;
- ергономічний корпус і довга ручка;
- працює від звичайної побутової електромережі 220 В;
- виготовлена з високоміцних матеріалів;
- чудово справляється з різанням листового металу;
- допускається можливість використання для фінішного полірування спеціальними насадками.
Комплектація
- болгарка
- захисний кожух
- ключ
- ручка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 900 ₴




