
Акумуляторна шабельна пила Edon AD-21FJ
3 350 ₴
- Готово до відправки
Опис
Акумуляторна шабельна пила Edon AD-21FJ — універсальний інструмент для широкого спектра пиляльних робіт, чи то на будівельному майданчику, у майстерні, чи то в саду. Пила обладнана міцною підошвою, яка дає змогу вести поздовжнє різання без вібрації та коливання, так само підошва приймає положення під кутом, що дає змогу пристосувати інструмент у зручне положення. Шабельна пила Edon AD-21Fj обладнана регулюванням частоти рухів штока натисканням на клавішу пуску. Це допомагає в роботі з різними матеріалами. Полотно можна швидко замінювати за допомогою кулачкового патрона, який закріплює або звільняє пилку одним рухом. Купуючи акумуляторну пилку AD-21Fj, ви отримуєте надійного помічника для саду, ремонту та майстерні.
Особливості:
- Універсальність використання: будівельний майданчик — майстерня — сад
- Найлегша та найменша шабельна пила у своєму класі
- Легка та проста в користуванні
- Заміна пиляльного полотна без застосування інструменту
- Регулювання підошви без застосування інструменту
- Ергономічний, тонкий дизайн із м'якою ручкою
Характеристики:
- Акумулятор Li-Ion
- Підсвітка — є
- Хід штока — 15 мм
- Ємність акумулятора — 2 А·год
- Кількість обертів за хвилину — 3000
- Глибина різу — 65 мм
Комплектація:
- Шабельна пила Edon AD -21 FJ
- Акумулятор 21 V / 2 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Кейс
- Два пиляльні полотна
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Висота пропилу | 65 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 350 ₴

