Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка Vilmas 750-AG-125 — це якісний і надійний інструмент професійного виконання, за допомогою якого Ви зможете виконувати відрізні та шліфувальні роботи. Ця модель є компактною та має ергономічну форму, завдяки чому Вам дуже зручно буде керувати інструментом і працювати у важкодоступних місцях. Тонкий корпус також дає змогу утримувати його однією рукою. У комплекті з даними інструментом передбачена додаткова ручка, яка підвищує комфорт під час експлуатації. Редуктор цієї моделі захищений металевим корпусом, що забезпечує додаткову міцність інструмента та захищає від зламання в разі непередбаченого падіння.
Особливості:
- ця модель має високий запас потужності
- ергономічний і міцний корпус
- фіксація пускової клавіші для зручності в роботі
- фіксація шпинделя дає змогу безпечно міняти обладнання
- інструмент швидко охолоджується під час роботи
Технічні характеристики болгарка Vilmas 750-*AG-125:
- Живиться від мережі 20 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 750 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 1,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- болгарка Vilmas 750-AG-125
- захисний кожух для диска
- ключ
- ручка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 759 ₴

