
Плоскошліфувальна машина VILMAS 135-FS-11
619 ₴
- Готово до відправки
Опис
Шліфмашина вібраційна Vilmas 135-FS-11 — це інструмент, який призначений для шліфування плоскої поверхні та здатний знімати з дерев'яних виробів старий лак, з металу — фарбу або іржу й багато іншого.Вібраційна шліфмашина VILMAS 135-FS-11 обладнана досить продуктивним і надійним електродвигуном 135 Вт, який приводить у дію шліфувальну платформу, на якій можуть бути закріплені шліфлисти різного ступеня зернистості. Цей мотор здатний розвивати швидкість до 11000 обертів за хвилину, що гарантує високоякісну та швидку роботу апаратом. Ширина шліфувального полотна 90 мм, довжина 187 мм. Вібраційна шліфувальна машина VILMAS 135-FS-11 має низький рівень шуму та вібрації. Досить легка вага, компактні розміри та зручна ручка, надають зручності під час роботи. Шнур живлення виготовлений у товстій гумовій обмотці.
Особливості:
- Блокування кнопки увімкнення
- Надійний затискач шліф-полотна
- Зносостійка підошва
- Видалення пилу в мішок
Технічні характеристики вібраційна шліфмашина Vilmas 135-FS-11:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 135 ватів
- Оберти — 11000 обертів на хвилину
- Ширина шліфувальної платформи — 90 мм
- Довжина шліфувальної платформи — 187 мм
- Вага — 1.3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Шліфмашина вібраційна
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Вага | 1.3 кг |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 619 ₴
