
Шліфмашина ексцентрикова VILMAS 450-RS-125
1 125 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ексцентрикова шліфмашина VILMAS 450-RS-125 ― це якісний і надійний інструмент, призначений для виконання різних шліфувальних робіт. Інструмент має потужність 450 ватів и високу швидкість обертання от 7000 до 14000 об./хв. Регулятор кількості обертів і кнопка живлення дає змогу контролювати швидкість і вмикання/вимикання шліфмашини. Корпус шліфмашини VILMAS 450-RS-125 має прогумовані накладки, завдяки цьому інструмент надійно утримувати в руках. Орбітальна шліфувальна машина VILMAS 450-RS-125 має знімний пилозбірник, що забезпечить чистоту оброблюваної поверхні під час роботи.
Особливості:
- Легка вага
- Зручна ручка
- Сталеві шестерні
- Ергономічний корпус
- Додаткова ручка
- Ефективна система охолодження
Технічні характеристики орбітальна шліфмашина Vilmas 450-RS-125:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 450 ватів
- Оберти — 7000-14000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Діаметр диска — 125 мм
- вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Ексцентрикова машина VILMAS 450-RS-125
- Мішок для збирання пилу
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 125 ₴



