Опис
Потужна болгарка Eltos МШУ 230 — 2650, ефективний для різання матеріалів із металу, виробів із цегли, каменю, бетону. Двигун потужністю 2650 Вт, впорається з роботами будь-якої складності, як у побуті, так і в напівпрофесійних роботах. Пластиковий корпус надійно захищає електричну частину від хутра. пошкоджень. Задня ручка закритого типу має антиковзну прогумовану накладку з внутрішньої та зовнішньої частини. Широка клавіша вмик./вимкнення. З внутрішнього боку ручки розташований фіксатор для повороту ручки в зручне для оператора положення. Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву. Є додаткова ручка, можливе встановлення в трьох положеннях. Захисний кожух має діаметр 230 мм і надійно захистить від механічних пошкоджень. Болгарка Eltos МШУ 230 — 2650 обладнана плавним пуском, що не дає зайвого навантаження на двигун.
Особливості:
- Потужний двигун.
- Плавний пуск.
- Поворотна ручка.
- Прогумований держак.
- Надійний алюмінієвий корпус редуктора
Технічні характеристики болгарка Eltos МШУ-230-2650
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 2650 ватів
- Діаметр диска — 230 мм
- Оберти — 6500 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Плавний пуск — є
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя-М14
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Додаткова ручка
- Інструкція
- Ключ
- Захисний кожух
- Болгарка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴

