Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1600
Особливості:
- Повзунковий перемикач
- Висока продуктивність і надійність за менших витрат
- Потужний двигун потужністю 1600 Вт забезпечує швидкість 11000 об/хв для найвимогливіших робіт
- Оброблені конічні шестерні забезпечують триваліший термін експлуатації
- Спіральні конічні шестерні для плавнішого обертання й ефективнішого передавання енергії
- Тонша ручка корпусу з легкістю захоплення й використання
- Компактна та легка для високопродуктивної роботи з меншою втомою
- Бічна ручка розташована під збільшеним кутом для додаткового комфорту та контролю
- Бічна ручка може бути встановлена з двох боків інструмента для зручності оператора.
- Блокування для безперервної роботи
- Знімні пластикові фільтри вугільних щіток. Для зручності в обслуговування й довговічності.
Технічні характеристики болгарка Narva NAG-125/1600:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1600 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Кількість обертів — 11 000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Плавний пуск — немає
- Знімні пластикові фільтри є
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М 14
- Вага — 2,0 кг
- Гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Болгарка Narva NAG-125/1600
- Захисний кожух
- Ключ
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Купить болгарку Narva NAG-125/1600 недорого з доставкою за Харковом та Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн".У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Narva |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 200 ₴


