
Кутошліфувальна машина (болгарка) Narva NAG-230/2800 (2800 Вт) Естонія
3 600 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Потужна, ефективна та проста в експлуатації кутова шліфмашина NARVA NAG-230/2800 забезпечує надійну професійну роботу незалежно від завдань. Двигун потужністю 2800 Вт і 6000 об./хв із захистом від перевантаження забезпечує вищі робочі швидкості навіть за високих навантажень. Завдяки чому ви отримуєте точніші готовіші різи. Трипозиційна бічна ручка забезпечує покращену ергономіку, щоб дати вам більше контролю під час роботи та працювати довше та комфортніше.
Завдяки плавному пуску двигун повільно досягає повної швидкості. Це гарантує оптимальний контроль і безпеку. Це забезпечує чудове керування кутовою машиною. Захисний кожух дає змогу користувачеві працювати в цілковитій безпеці. Призначена для довготривалого використання у важких умовах, ця болгарка 230 мм Нарва має якір з епоксидним покриттям і захисний кожух, який захищає від іскор і осколків.
Особливості кутошліфувальні машини (болгарка) NARVA NAG-230/2800 для шліфування або різання металевих і кам'яних матеріалів.
- Трипозиційна ручка для зручності виконання поставленого завдання.
- М'яка ручка для зручного використання.
- Захисна кнопка блокування запобігає несподіваним запускам.
- Плавний пуск.
- Полегшений доступ до обслуговування вугільних щіток.
- Різь шпинделя.
Технічні характеристики болгарка Narva NAG-230/2800:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 2800 ватів
- Діаметр диска — 230 мм
- Кількість обертів — 6000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Плавний пуск — є
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М 14
- Вага — 6,5 кг
- Гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Болгарка Narva NAG-230/2800
- Захисний кожух
- Ключ
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Купить болгарку Narva NAG-230/2800 недорого з доставлянням за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн".У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 500 ₴









