
Пила циркулярна Narva NCS-2200 з лазерним покажчиком
2 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Дискова пила Narva NCS-185/2200
Легка дискова пила Narva NCS-185/2200 призначена для різання гіпсокартону, фанери, дерева, металічних панелей, пластмас і ламінату. Циркулярна пила Narva NCS-185/2200 є однією з найзручніших і добре збалансованих пилок у своєму класі. Удосконалена геометрія нижньої частини захисту під час різання під кутом і система вбудованого відведення пилу дають змогу користувачеві мати максимально чисту лінію різання під час роботи.
Досить потужний двигун пили у 2200 ватів із діаметром відрізного диска 185 мм набирає під час роботи до 5000 обертів за хвилину. Високоміцна металева підошва та якісний відрізний диск із високою міцністю забезпечують якість і точність різання. Додаткова опція "лазерний покажчик" роблять роботу з цим інструментом ще комфортнішою та якіснішою.
ОСОБЕННОСТИ:
- Лазерний покажчик
- Отвір для відведення пилу
- Контурна лита ручка для додаткового комфорту
- Регулювання кута нахилу та глибини різання
- Металевий захисний щиток
- Легка конструкція, контурна лита ручка
- Пропил деревини до 65 мм
- Потужний двигун 5000 обертів за хвилину для швидкого різання
Технічні характеристики Дискова циркулярна Narva NCS-2200:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 2200 ватів
- Кількість обертів — 5000 обертів на хвилину
- Діаметр диска — 185 мм
- Глибина пропилу — 65 мм
- Гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Дискова пила Narva NCS-2200
- Відрізний диск
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Лазерний маркер | Так |
| Основні | |
| Виробник | Narva |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Захисний кожух | Так |
- Ціна: 2 500 ₴

