
Фрезерна машина Narva NET-900E з цанговим затискачем 6 мм
2 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезерна машина Narva NET-900 E призначена для оброблення деревини різного типу та твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів і крайок. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструмента. Регулювання частоти обертання шпинделя та регулятор глибини гарантують точний результат за мінімального навантаження.
Особливості:
- Зубчасте передавання з неіржавкої сталі
- Тонкий корпус для щільнішого захоплення
- Зручність заміни фрези
- Комфортна гумова ручка
- Покращений алюмінієвий корпус машини
- Потужний довговічний мотор
- Зручна заміна вугільних щіток
Технічні характеристики Фрезерна машина Narva NET-900 E:
- Тип фрезерної машини — крайковий
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 900 ватів
- Кількість обертів — 3000-28000 обертів на хвилину
- Цей патрон — 6 мм
- Гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Фрезерна машина Narva NET-900 E
- Затискна втулка — 6 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Narva |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 300 ₴








