
Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450
2 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450 — це надійна машина з чудовими характеристиками свердління завдяки оптимізованому корпусу редуктора та потужному двигуну потужністю 1400 Вт, що забезпечує швидкість до 1350 об/хв. Підходить для свердління бетону, цегляної стіни, каменю, металу/ сталі та дерева.
Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450
Особливості:
- Три режими роботи — свердління, ударне свердління й ударний режим. Перемикається простим поворотом перемикача режимів роботи.
- Швидкість холостого ходу: 0-1500 об/хв.
- Максимальна потужність свердління — дерево: 30 мм, метал: 13 мм, бетон: 26 мм.
- Удари за хвилину: 0-5500 ударів за хвилину.
- Енергія удару: 3,5 Дж.
- Електронне регулювання швидкості
- Ергономічна гумова ручка
- Ергономічний дизайн
- Зручна додаткова ручка.
- Реверс.
- Гарантія 24 місяці
Комплектація:
- Перфоратор Narva NRH-26/1450
- Долото
- Бури — 6,8,10 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
Купити Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450 з гарантією 24 місяці та швидкою доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазине *Хазяїн"
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 300 ₴

