-15%


Перфоратор NARVA NRH-28/1500 (5.5 Дж сила удара)
4 100 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор електричний NARVA NRH-28/1500 — це надійна машина з чудовими характеристиками.
Технічні характеристики:
- Патрон SDS PLUS з функцією швидкого блокування
- Амортизаційна ручка
- 3 режиму роботи
- Регулятор обертів
- Велика енергія удару 5,5 Дж
- Продуктивний потужний двигун з мідною обвиткою
- Регулювання швидкості для зручного застосування
Комплектація:
- Перфоратор
- Піка
- Долото
- Бури 6,8,10 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
Купити Перфоратор електричний NARVA NRH-28/1500 з гарантією та швидкою доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазине "Хазяїн"
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 500 ₴









