-20%


Перфоратор NARVA NRH-26/1450 з DFR патроном
3 500 ₴
2 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450 DFR — це надійна машина з чудовими характеристиками свердління завдяки оптимізованому корпусу редуктора та потужному двигуну потужністю 1400 Вт, що забезпечує швидкість до 1350 об/хв. Підходить для свердління бетону, цегляної стіни, каменю, металу/ сталі та дерева.
Перфоратор електричний NARVA NRH-26/1450 DFR Особливості:
- ДФР патрон у комплекті
- Три режими роботи — свердління, ударне свердління й ударний режим. Перемикається простим поворотом перемикача режимів роботи.
- Швидкість холостого ходу: 0-1500 об/хв.
- Максимальна потужність свердління — дерево: 30 мм, метал: 13 мм, бетон: 26 мм.
- Удари за хвилину: 0-5500 ударів за хвилину.
- Енергія удару: 3,5 Дж.
- Електронне регулювання швидкості
- Ергономічна гумова ручка
- Ергономічний дизайн
- Зручна додаткова ручка.
- Реверс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-quick |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.5 Дж. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 800 ₴


