Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пила ланцюгова Eltos ПЦ-2800
Характеристики:
- Виробник — Eltos
- Напруга/частота струму - 220 вольтів/50 герц
- Потужність — 2800 ватів
- Розташування двигуна — поздовжнє
- Швидкість ланцюга без навантаження — 840 метрів на хвилину
- Розмір шини — 405 мм
- Крок ланцюга — 3/8 дюйма
- Гальмо ланцюга — Так
- Кількість ланок — 57
- Об'єм оливного бака — 0,11 мл
- Вага 6,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Підвищений ресурс двигуна
- Автоматичне змащування ланцюга
- Розпил можна робити в будь-якому положенні пили
- Ефективна антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Високоякісний протиударний пластик
- Має спеціальне віконце для контролю рівня оливи
- Блокування випадкового увімкнення
- Гумова задня ручка із закритою ручкою
- Легкий доступ для заміни щіток
- Гальмо ланцюга для захисту оператора у разі виникнення аварійних ситуацій
- Наявність металевого зубчастого упору
- Зручна передня ручка
Комплектація
- Електропила Eltos ПЦ-2800
- Коробка
- Інструкція користувача
- Ключ для встановлення пиляльного елемента
- Оригінальна шина Eltos
- Цепь
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.11 мл |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 000 ₴




