Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ударний дриль Вітязь ДЕУ-1450-16 — дворежимний дриль із функцією удару, призначений для свердління отворів у металі, дереві та інших матеріалах під час виконання різного типу робіт. Модель обладнана посиленим металевим редуктором, що гарантує довговічність використання. Через простоту та ефективність в експлуатації інструмент є незамінним помічником під час ремонту.
Технічні характеристики Дриль ударний Вітязь ДЕУ-1300 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота мережі — 50 герц
- Номінальна потужність — 1450 ватів
- Максимальні оберти — 2800 обертів за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Тип патрона — ключовий
- Діаметр патрона — 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 16 мм
- Кількість швидкостей — 1 швидкість
- Ударний режим — є
- Вага — 2,6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Посилений металевий редуктор
- Патрон діаметром 16 мм
- Міцний вініловий корпус
- Ергономічна ручка
- Регулювання частоти обертання
- Режим свердління з ударом
- Вибір напрямку обертання
Комплектація
- Ударний дриль
- Обмежувач глибини
- Додаткова ручка
- Патронний ключ
- Інструкція щодо безпеки
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Витязь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Країна виробник | Білорусь |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
- Ціна: 2 350 ₴


