Опис
Електропила Вітязь ПЦ-2900 зібрана з комплектуючих підвищеної якості. Має ергономічний легкий ударостійкий корпус і має бічне розташування двигуна, що забезпечує високу маневровість. Призначена пила для розпилювальних робіт з деревом, обрізання гілок і заготівлі дров. Ця модель ланцюгової пили обладнана потужним високопродуктивним двигуном 2900 Вт. Довжина шини становить 40,5 см. Швидкість руху ланцюга становить 840 м/хв, а найбільша довжина різання — 395 мм.
У конструкції пили Вітязь ПЦ-2900 передбачена наявність автоматичного оливного насоса, який забезпечує безперебійне подавання змащувального матеріалу на різальний ланцюг. Ланцюгова електропилка має якісну систему гасіння вібрації, забезпечуючи водночас високий ступінь безпеки під час робочого процесу. Також для безпеки є блокування кнопки від випадкового запуску. Обладнана пилка поліпшеною крильчаткою, що забезпечує охолодження й запобігає перегріванню. Для зручності роботи передбачена лампочка підсвітки біля упорних зубів. Ергономічна передня та задня ручки надають комфорту і надійності в роботі. Цей інструмент має низький рівень шуму.
Технічні характеристики Електропила Вітязь ПЦ-2900 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Потужність — 2900 ватів
- Довжина шини — 405 мм
- Кількість ланок ланцюга — 57
- Товщина ланцюга — 1,3 мм
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Крок ланцюга — 3,8 дюйма
- Об'єм оливного бачка 0,26 літра
- Розташування двигуна — поперечне
- Швидкість ланцюга — 840 метрів на хвилину
- Вага — 4 кг
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- Потужний високопродуктивний двигун
- Автоматичне змащення ланцюга
- Блокування кнопки від випадкового запуску
- Покращене охолодження
- Система гасіння вібрації
- Низький рівень шуму
- Лампочка підсвітки біля упорних зубів
- Ергономічна передня та задня ручки
- Легкий ударостійкий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 4 кг |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
- Ціна: 2 400 ₴










