
Лобзик Grand ЛЕ-65-950 ( кут нахилу підошви 45 градусів, електрон регулювання швидкості)
972 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лобзик GRAND ЛЭ-65-950 — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам здійснити поздовжні, поперечні та фігурні різи під різними кутами в деревина, пластик, алюмінії, а також у листовому залозі. Лобзик обладнаний зносостійким двигуном, потужність якого становить 950 Вт. Особливість цього інструмента — це наявність системи електронного регулювання частоти обертання. Установлення пилочки здійснюється за допомогою шестигранного ключа, який є в комплекті.
Особливості:
- Електронний регулятор частоти ходів
- Кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
- Можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво
- Надійне кріплення пилки
- Місце для зберігання ключа
Технічні характеристики електролобзик Grand ЛЕ-65:
- Живиться від мережі — 220 вольтів, 50 герців
- Потужність двигуна — 950 ватів
- Оберти — 800-3000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Товщина пропилу в дереві — 65 мм
- Товщина пропилу в металі — 8 мм
- Кут нахилу підошви — 45 градусів
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Лобзик GRAND ЛЭ-65-950
- Паралельна напрямна
- Ключ шестигранний
- Пилочка для дерева
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 972 ₴


