
Дриль Grand ДЕ-1350 (регулювання обертів, потужність 1350 Вт, металевий редуктор)
1 080 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електродриль Grand ДЕ-1350
Дриль електричний Grand ДЕ-1350 використовується для свердління в цеглі,бетоні, а також для свердління в дереві, сталі та кераміці. Такий інструмент із гарною потужністю на 1350 Вт підійде Вам для тривалої роботи
Машина обладнана кулачковим свердлільним патроном для швидкої заміни приладдя в патроні з використанням ключа. Регулювання обертів дриля відбувається за допомогою сили натискання на кнопку. Машина має металевий корпус, що захищає редуктор від пошкоджень. Встановлено якісні підшипники в металевому обмотуванні для тривалості терміну експлуатації дриля.Для зручності є додаткова ручка.
Технічні характеристики дриль Grand ДЕ-1350:
- Живиться від мережі — 220 вольтів, 50 герців
- Потужність двигуна 1350 Вт
- Максимальні оберти — 2800 обертів за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Діаметр патрона 10 мм
- Тип патрона — ключовий
- Макс. діаметр свердління в дереві 20 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі 10 мм
- Кількість швидкостей — 1
- Ударний режим — немає
- Вага 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Дриль Grand ДЕ-1350
- Картонна коробка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
- Ціна: 1 080 ₴

