
Машина шліфувальна для стін Grand МШС-180/1500 (плавний пуск, регулювання всмоктування, диск 180 мм, шланг 2 м)
3 500 ₴
- Немає в наявності
Опис
Стіношліфувальна машина Grand МШС-180/1500 — високоякісний продуктивний інструмент професійного класу, основним призначенням якого є обробка, шліфування стін, стель і підлога. Мотор має високу потужність 1500 Вт, що цілком досить для роботи за максимальних навантажень. Висока якість результату шліфування забезпечується 2700 об/хв. на холостому ходу. Також модель Grand МШС-180/1500 має кілька інших особливостей: підсвічування робочої зони, фіксація шліфшки на липучці, можливість під'єднання пилососа, підтримка обертів під навантаженням, пилозбірник зі шлангом, регулювання обертів.
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- прогумована ручка;
- регулятор обертів;
- плавний пуск
- регулятор сили всмоктування
- подовжений мережевий кабель
- під'єднання пилососа/пилозбірника;
- фіксація наждачного паперу на липучці;
- комплект змінних кіл.
Технічні характеристики Grand МШС-180/1500:
- Тип — полірувальна машина для стін
- Потужність — 1500 ватів
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Діаметр полірувального диска — 180 мм
- Оберти — 1400-2700 обертів на хвилину
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Плавний пуск — є
- Регулювання сили всмоктування — є
- Довжина шланга — 2 метри
- Довжина мережевого кабелю — 5 метрів
- Вага — 2,7 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання Grand МШС -180/1500 :
- Стіношліфувальна машина Grand МШС-180/1500
- Шланг
- Додаткова ручка
- Збірник для пилу з плечовим ременем
- Набір наждачних кругів — 6 шт.
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
Купити недорого стеношліфувальну машину Grand МСШ-180/1500 з доставкою по Харківу та Україні можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 500 ₴


