-14%


Дисковая пила Grand ПД-210-2400 ( переворотная.200 мм диск)
3 500 ₴
3 024 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дискова пила по дереву Grand ПД-210/2400
Дискова пила Grand ПД-210/2400 використовується для розпилювання деревини, деревостружкових плит під прямим, заданим кутом до 45 градусів.
Grand ПД-210/2400 може використовуватись в різних приміщеннях закритого типу, має компактні габарити. Оснащена високопродуктивним двигуном потужністю 2400 ватт, який розвиває 5500 оборотів в хвилину. Діаметр пильного диска - 200 мм. Глибина пропилу при 45 градусах - 50 мм, при 90 градусах - 75 мм. Захисний кожух надійно захищає оператора від отримання травм.
Купити дискову пилу за доступною ціною Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дискова пила по дереву Grand ПД-210/2400
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 2400 ватт
- Діаметр диску - 200 мм
- Посадковий діаметр диска - 30 мм
- Обороти - 5500 в хвилину
- Глибина пропилу під 45 градусів - 50 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів - 75 мм
- Вага - 6 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити дискову пилу по дереву недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 024 ₴


