Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Шліфмашина ексцентрикова Grand ОШМ-650 використовується для шліфування предметів із дерева, заліза, пластмаси та інших матеріалів із використанням відповідного шліфувального паперу.
Ця шліфувальна машина не призначена для роботи мокрим способом. Шліфувальний папір кріпиться на підошву діаметром 125 мм за допомогою липучок.
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- додаткова ручка;
- регулятор обертів;
- блокування кнопки увімкнення;
- висока потужність мотора;
- фіксація наждачного паперу на липучці;
Технічні характеристики шліфмашина ексцентрикова Grand ОШМ-650:
- Живиться від мережі 220 вольтів,50 герців
- Потужність двигуна — 650 ватів
- Регульовані оберти — від 6000 до 13000 обертів за хвилину
- Діаметр диска — 125 мм
- Вага — 1.8 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- шліфмашина Grand ОШМ-650
- контейнер-пилозбірник
- перехідник під пилосос
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Купити недорого орбітальну шліфмашину Grand ОШМ-650 з доставкою за Харковом та Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 135 ₴


