
Болгарка Grand МШУ-125-1550 SЕ (підтримка обертів під час навантаження, регулювання обертів, потужність 1550 Вт)
1 350 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарка (УШМ) Grand МШУ-125-1550 SE — універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна різати, зачистити, шліфувати метал, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (1550 Вт), а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. З головних особливостей моделі Grand МШУ-125-1550 SЕ варто зазначити регулятор обертів і підтримку електронікою обертів двигуна під час навантаження. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
- зручна основна ручка;
- підтримка потужності у разі навантаження;
- регулятор обертів;
- подшипники C&U;
- покращена вентиляція;
- мала вага та компактні розміри.
Технічні характеристики болгарка Grand МШУ-125-1550 SE :
- Живиться від мережі 220 вольтів,50 герців
- Максимальна потужність — 1550 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Регульовані оберти — від 0 до 11000 обертів за хвилину
- Компенсатор потужності у разі навантаження
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- болгарка Grand МШУ-125-1550 SE
- захисний кожух
- бічна ручка
- ключ для фіксації диска
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Купити болгарку Grand за гарною ціною з доставкою за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 350 ₴
