
Електролобзик Мінськ МЛЕ-1450 (регулювання обертів, потужність 1450 Вт, вугел пропилювання до 45 град)
1 050 ₴
- В наявності
Опис
Лобзик електричний Мінськ МЛЕ-1450 дуже легкий і компактний інструмент для компактної роботи. Є можливість регулювання кута нахилу підошви до 45 градусів в обидві сторони.
Для зручності оброблення певного матеріалу передбачена функція регулювання обертів пилочки. Гумові накладки на корпусі дають змогу уникнути ковзання інструмента в руці під час роботи. Кнопка увімкнення обладнана фіксатором для зручності за тривалого режиму роботи. Підошва інструмента виготовлена з якісного металу. Шнур живлення має достатню довжину та бути в товстому, гумовому обплетенні.
Двигун встановлений потужністю 1450 ватів, який забезпечує 3000 обертів на хвилину та має гарну систему охолодження, що так само неабияк продовжить термін експлуатації інструмента. У комплекті постачається 1 пилочка, насадка для пилососа, лінійка, а також ключ для настроювання кута нахилу підошви.
Технічні характеристики Лобзик електричний Мінськ МЛЕ-1450:
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Потужність двигуна — 1450 ватів
- Оберти — від 0 до 3000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Товщина пропилу в дереві — 80 мм.
- Товщина пропилу в металі — 10 мм
- Кут нахилу підошви — до 45 градусів
- Вага — 2 кг
- Гарантія 12 місяців
Купити лобзик Мінськ МЛЕ-1450 недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Minsk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
- Ціна: 1 050 ₴

