
Болгарка Crown CT13506-125 V (потужність 1200 Вт, регулювання обертів)
3 118 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфмашина Crown CT13506-125 V — це універсальний інструмент, який залежно від застосованого обладнання може виконувати шліфування, зачищення, відрізні роботи. Болгарка має невеликі розміри та зручний дизайн. Довга ручка інструмента та функція регулювання обертів робить використання цієї болгарки найбільш комфортним.
Технічні характеристики Кутова шліфмашина CROWN CT13506-125 V:
- Номінальна потужність — 1200 Вт
- Номінальна кількість обертів — 0-11000 обертів на хвилину
- Максимальний діаметр відрізного диска — 125 мм
- Офіційна гарантія 36 місяців
Особливості:
- Регулювання швидкості
- Захист від пилу
- Захист від випадкового повторного увімкнення
- Довжина мережевого кабелю — 2 метри
Комплектація:
- Кутошліфувальна машина
- Ключ фланцевий
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 2.42 кг |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 3 118 ₴
