
Лобзик Eltos ЛЕ-100-920 Л (потужність 920 Вт, пропил до 100 мм, маятниковий хід, кут нахилу до 45 градусів)
1 566 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лобзик Eltos ЛЭ-100-920 Л
Технічні характеристики:
- Напруга мережі: 230 В
- Частота тока: 50 Гц
- Потужність електродвигуна: 920 Вт
- Кількість ходів штока: від 0 до 3500 об./хв
- Різальна здатність:
для дерева — 100 мм
для металу — 10 мм
- Кут різання (вліво/вправо) — 0-45 г
- Маятниковий хід — 4 режими
- Вага — 2,4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Кут різання (вліво/вправо) — 0-45 градусів
- Лазерна указка
- Швидка заміна пилочки
- Підсвітка
- Регулювання обертів
- Підпил
- Кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
- Адаптер для приєднання пилососа
- Місце для зберігання ключа
Комплектація
- Лобзик ELTOS ЛЭ-100-920 Л
- Лінійка металева напрямна
- Комплект пилок
- Перехідник-пилосос
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Eltos |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3500 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Здув тирси | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
- Ціна: 1 566 ₴



