Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шуруповерт мережевий Eltos ДЕ-780
Мережевий шуруповерт Eltos ДЕ-780 - це незамінний багатофункціональний інструмент. Завдання, які він здатний виконати складно порахувати.
Для комфортної і якісної роботи модель має маленький вагу і зручно лягає в руку. При виборі шуруповерта зверніть увагу на наявність безступінчастого регулювання швидкості і перемикача реверсу. Простий у використанні і зручний шуруповерт Eltos ДЕ-780 у поєднанні з доступною ціною Ви зможете придбати в магазині Хазяїн.
Технічні характеристики мережевий шуруповерт Eltos ДЕ-780
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна споживана потужність - 780 вт
- Максимальне число оборотів - 750 в хвилину
- Швидко затискний патрон
- Реверс - є
- Максимальний діаметр свердения в дереві 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Діаметр патрона 10 мм
- Регулювання величини крутного моменту - 19+1 щабель
- Вага - 2 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити мережевий шуруповерт недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Eltos |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 650 ₴



