
Шурупокрут мережевий Eltos ДЕ-920/2 (2 режими, потужність 920 Вт, підсвітка робочої зони)
850 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Шурупокрут мережевий Eltos ДЕ-920/2 використовується для свердління в цеглі, бетоні, сталі, кераміки та дереві. Цей інструмент можна виконати безліч завдань під час ремонтних і будівельних робіт. Відрізняється від інших мережевих шурупокрутів наявністю двошвидкісного редуктора, що дає можливість найбільш комфортно й ефективно виконувати поставлені завдання.
Технічні характеристики:
- Шурупокрут мережевий ELTOS ДЕ-920/2
- Напруга живлення — 220 В
- Частота тока - 50 Гц
- Споживана потужність — 920 Вт
- Кількість обертів регульоване:
- 1 швидкість — 0-350 об./хв
- 2-тя швидкість — 0-1100 об./хв
- Двошвидкісний редуктор
- Патрон швидкозатискний — 10 мм
- Режимів закручування шурупів — 20 режимів
- Режим свердління — 2 режими
- Реверс вправо та вліво
- Регулятор зусилля з тріскачкою
- Наявність підсвічування робочого місця
- Діаметр свердління в матеріалах:
- У металі до 10 мм
- У дереві до 20 мм
- Вага інструмента 1,5 кг
Особливості:
- Багатопозиційний перемикач крутного моменту дає змогу вибрати необхідні параметри для якісного виконання роботи
- Корпус виготовлений з міцного зносостійкого пластику
- Сучасний ергономічний дизайн
- Фіксація клавіші вмикача для зручності під час тривалої роботи
- Гумові накладки на ручці
- Металевий патрон
Комплектація
- Шурупокрут мережевий Eltos ДЕ-920/2
- Картонне паковання
- Інструкція (паспорт).
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Eltos |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
- Ціна: 850 ₴


