
Пила дискова циркулярна Eltos ПД-210-2350 ( потужність 2350 Вт, диск 200 мм, пропил 68 мм, наклон 45%)
2 838 ₴
- Немає в наявності
Пила дискова Eltos ПД-210-2350 призначена для оброблення деревини, полімерних та деревно-пільних матеріалів, включно з ДСП, ДВП, фанером тощо.
Модель обладнана потужним двигуном у 2350 Вт, який розвиває до 5500 обертів за хвилину.
Зовнішній діаметр пиляльного диска становить 200 ммдіаметр посадкового отвору пиляльного диска ― 32 мм.
Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пиляного диска до 45 градусов до основи, а також регулювання глибини пропилювання в межах 0-68 мм.
Особливістю моделі Елтос ПД-210-2350 є можливість встановити її в стаціонарне положення, що істотно розширює сферу застосування інструмента.
Особливості:
- Міцний корпус
- Висока потужність
- Наявність зручної ручки
- Широка опорна платформа
- Оптимальний викид тирси
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Можливість стаціонарного встановлення
- Штампована алюмінієва підошва
- Замкнути напрямну панель для надійної опори
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2350 Вт
- Швидкість обертання — 5500 об/хв
- Діаметр пилкового диска — 200 мм
- Посадковий діаметр диска — 32 мм
- Глибина різання (90°) — 68 мм
- Глибина різання (45°) — 45 мм
- Вага — 6 кг
Комплектація
- Пила дискова Eltos ПД-210-2350
- Диск пиляльний
- Ключ для заміни диска
- Паралельна напрямна
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: Болькерштрасе 341/23, 4059, Дюсельдорф, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 838 ₴






