Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Споживана потужність 2200 Вт
- Напруга 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів на холостому 5500 об/хв
- Розміри пиляльного диска 185 мм
- Посадкове місце 20 мм
- Глибина пропилу під кутом 90 град 65 мм
- Глибина пропилу під кутом 45 град 45 мм
- Вага 5 кг
Комплектація
- Пила дискова Eltos ПД-185-2200
- Пиляльний диск
- Ключ для диска
- Паралельна напрямна
- Інструкція
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут нахилу | 45 град. |
- Ціна: 2 800 ₴


