
Аргоновий зварювальний інвертор Shyuan TIG/MMA 250A (6.4 кВт, 250 А, електрод до 4 мм,автонне під'єднання)
7 000 ₴
6 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Аргоновий зварювальний інвертор Shyuan TIG/MMA-250 - чудовий апарат професійного класу. Використовується для зварювання вуглецевої, неіржавкої сталі, міді та інших кольорових металів (крім алюмінію) у середовищі інертних газів безконтактним підпалом і ручним електродуговим зварюванням (ММА). Агрегат обладнаний вбудованим осцилятором, який відповідає за вручну безконтактний підпал дуги між електродом і зварюваною поверхнею. Пристрій може працювати й у напівавтоматичному режимі. Прилад розрахований на два типи зварювання — TIG і MMA. Після зварювання в режимі TIG для захисту місця, де проходила робота, здійснюється продування спеціальним газом упродовж 2 секунд. Інвертор буде цікавий як професіоналами свого діла, так і прихильниками. Агрегат зроблений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих з урахуванням останніх тенденцій в інструментобудуванні. Завдяки застосуванню інверторної технології Shyuan TIG/MMA-250 має компактні розміри та досить скромну вагу — 12 кг. Споживання електроенергії апаратом, порівнюючи з класичними трансформаторами, у рази нижчими. Струм зварювання плавно змінюється в межах від 20 до 250 А. З усього перерахованого можна зробити висновок: Shyuan TIG/MMA-250 — чудовий вибір за розумні гроші!
Особливості:
- плавне регулювання струму
- електронний дисплей
- примусове охолодження
- відповідність євростандартам
- високий ККД
- обладнаний функціями HOT-START, ANTI-STICKING, ARC-FORCE
- стійка робота за слабкої напруги
- не чутливий до перепадів напруги в мережі
- захищений від коротких замикань, перевантаження за силою струму та потужності
- контроль вихідної потужності та сили струму
- обладнаний IGTB транзисторами
- може працювати від автономного джерела
- зварювання на постійному струмі в режимах TIG и MMA
- висока універсальність
Характеристики Аргонна зварка SHYUAN (Шуян) TIG/MMA 250 A:
- Тип апарата — інверторний
- Напруга — 220 вольтів
- Споживана потужність — 6,4 кіловат
- Частота тока - 50 герц
- ККД — 85%
- Напруга холостого ходу — 65 вольтів
- Номінальна вихідна напруга на зварювальній дузі — 18 вольтів
- Мінімальний зварювальний струм — 10 амперів
- Максимальний зварювальний струм — 250 амперів
- Діаметр використовуваних електродів — від 1,6 до 4,0 мм
- Товщина складаних матеріалів — 10 мм
- Система охолодження повітряно-примусильна
- Клас захисту ізоляції F - IP21
- Габарити (висота-ширина-глибина) мм — 445 х 240 х 330
- Вага — 12 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація
- інвертор Shyuan TIG/MMA-250;
- рукав з аргоновим пальником;
- комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
- зварювальна маска-щиток;
- молоток-щітка;
- комплект TIG-розхідників;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shyuan |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 12 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 6 500 ₴








