Опис
Акумуляторний обприскувач Вітязь АО-12/3 — це інструмент для обприскування дерев, чагарників або городу з ємністю бака 12 літрів і працює від потужного 12 вольтового 10 амперного акумулятора. Такі акумуляторні обприскувачі навіть застосовують для фарбування водоемульсійкою. Модель Вітязь АО-12-3 зручна у використанні та має вигляд ранця, який кріпиться на спині та вага всього бачка рівномірно розподіляється по всій спині та на плечі.Електричний обприскувач Вітязь АО-12-3 працює завдяки мембранному насосу, який створює тиск у бачку, у разі досягнення максимального тиску насос вимикається. Тиск можна регулювати за допомогою регулятора, який розміщений на корпусі обприскувача. Живиться насос обприскувача від акумулятора нікель-кадмієвого типу з характеристиками 12 V/10 Ah. Для контролю заряду акумулятора на корпусі встановлений триколірний індикатор, який покаже ємність батареї в трьох положеннях.
Особливості:
- Вбудований діафрагмінний насос;
- Акумулятор об'ємом 10 А·год, який дає змогу працювати 9 годин без підзаряджання;
- Є індикатор стану акумулятора;
Технічні характеристики обприскувач електричний Вітязь АО-12/3
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 12 літрів
- Створюваний тиск — від 0,15 до 5 барів
- Акумулятор — 12 вольтів, 10 амперів
- Площа оброблення за однієї заправки — 930 метрів квадратних
- Матеріал бака — поліпропілен
- Регулювання витрати рідини — є
- Наявність вольтметра — є
- Максимальна температура рідини — 35 градусів
- Дальність горизонтального обприскування до 12 метрів
- Довжина розпилювальної трубки — регульована телескопічна від 60 до 140 сантиметрів
- Вага — 4,5 кг
- Гарантія виробника 12 місяців
Комплектація
- Обприскувач із розпилювальною подовженою трубкою
- Три знімні розпилювальні сопла
- Зарядний пристрій
- Мірний стакан
Обприскувач акумуляторний Вітязь АО-12/3 купити недорого з доставкою по Харкові та всій Україні можна в нашому інтернет-магазині Хазяїн. Доставка по Україні здійснюється поштовими службами. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Виробник | Витязь |
| Колір | Синій |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Білорусь |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 140 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 9 годин |
- Ціна: 1 800 ₴




