
Обприскувач акумуляторний Вітязь АО-16-3 (16 літрів)
1 650 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторний обприскувач Вітязь АО-16-3 призначений для хімічного захисту рослин від шкідників і хвороб, боротьби зі сорною рослинністю, розпилення води, добрив, гербіцидів, пестицидів, протиепідемічної обробки тварин, дезінфекції, миття вікон, стін, машин тощо
Особливості:
- Міцний бак із поліпропілену;
- Широка заливна горловина з фільтром;
- Немає клапанів, які можуть заклинити;
- Безпечний для розпилення гербіцидів і фунгіцидів за низького тиску;
- Ідеально для роботи в закритих приміщеннях;
- Телескопічна трубка для розпилення;
- Індикатор рівня заряду акумулятора.
Технічні характеристики обприскувач електричний Вітязь АО-16-3
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення —ранцевий, на плечі
- Об'єм бака — 16 літрів
- Створюваний тиск — 4,5-5,5 бара
- Акумулятор — 12 вольтів, 10 амперів
- Час безперервної роботи — 10 годин
- Площа оброблення за однієї заправки — 930 метрів квадратних
- Витрата рідини — 3 літри на хвилину
- Матеріал бака — поліпропілен
- Матеріал вудки — неіржавка сталь
- Регулювання витрати рідини — є
- Наявність вольтметра — є
- Максимальна температура рідини — 30 градусів
- Дальність горизонтального обприскування до 12 метрів
- Довжина розпилювальної трубки — регульована телескопічна від 70 до 140 сантиметрів
- Габаритні розміри — 38 х 55 х 19 сантиметрів
- Вага — 5 кг
- Гарантія по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Зарядний пристрій ( мережевий адаптер 220 В, 50 Гц)
- Ремінь для перенесення обприскувача — 2 шт.
- Комплект розпилювачів (співпіл) — 3 шт.
- Тримач штанги
- Ковпачок регулятора
Купити недорого обприскувач акумуляторний Вітязь із доставкою за Харковом і всією Україною можна в нашому інтернет-магазині Хазяїн. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 140 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
- Ціна: 1 650 ₴



