Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Вібраційна шліфмашина CROWN CT13401 належить до серії професійного інструменту. Він орієнтований на роботу з металом, деревом, пластиком та іншими матеріалами. Ви зможете виконувати шліфування стартову, проміжну або фінішну функціональність цієї моделі забезпечує її гнучкість використання. Купити вібраційні шліфмашини CROWN CT13401 дешево Ви зможете на сайті нашого магазину.
Особливості:
- Покращений двигун високої потужності пристосований до жорсткої експлуатації.
- Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву.
- Є власна система пиловидалення, можна під'єднати пилосос.
- Встановлена система регулювання швидкості для тонкого настроювання.
- Сучасна система фіксації паперу за допомогою затискачів.
- Велика площа робочої підошви забезпечує ефективність оброблення.
Характеристики:
- Тип — шліфувальна машина вібраційна
- Працює від мережі 220 В
- Довжина шліфувальної платформи — 230 мм.
- Ширина шліфувальної платформи — 115 мм
- Споживана потужність — 320 Вт
- Частота колебаний - 24 000 за хвилину
- Вага — 2,43 кг
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Вібраційна шліфувальна машина Crown CT13401
- Пилоуловлювач
- Шліфувальний диск — 3 шт.
- Інструкція з експлуатації та гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.43 кг |
| Максимальна кількість обертів | 24000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
- Ціна: 3 500 ₴



