Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка Spektr SAG-1500 призначена для виконання різних відрізних і шліфувальних робіт. Ця модель обладнана двигун потужністю 1500 Вт, який забезпечує регулювання обертів від 0 до 11000 обертів за хвилину. Інструмент працює з дисками діаметром до 125 мм. Ергономічний дизайн дасть змогу комфортно утримувати інструмент у руках і забезпечить максимальний комфорт під час роботи. Для зручності роботи передбачена подовжена ручка, на якій розташовані пускова клавіша та клавіша її блокування.
Технічні характеристики:
- Тип інструмента — шліфувальна машина кутова
- Живиться від мережі 220 В
- Максимальна потужність 1500 Вт
- Діаметр диска — 125 мм
- Кількість регульованих обертів — від 0-11000 обертів за хвилину
- Блокування кнопки увімкнення
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- Регулювання обертів
- Покращена крильчатка
- Висока потужність 1500 Вт
- Фіксація кнопки вмикання
- Калені шестерні редуктора
- Зручна подовжена ручка
- Фіксація шпинделя для зручної заміни диска
Купити болгарку Spektr SAG-1500 недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Спектр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 050 ₴

