
Кутошліфувальна машина (болгарка) DWT WS22-230 CTNS (плавний пуск, поворотна ручка)
4 747 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 CTNS призначена для роботи вдома або використання для професійних цілей в будівельних роботах. Сьогодні болгарки представлені величезним асортиментом, тому що це дуже потрібний інструмент. Компанія DWT пропонує недорогі рішення для роботи у різних умовах. Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку DWT WS22-230 CTNS, у неї висока потужність, надійний двигун, якісна конструкція. Це модель для вирішення завдань високої складності.
Висока продуктивністьОкрім варто наголосити на тому, що представлена модель має потужний мотор, який забезпечує високу продуктивність для болгарки. Його потужність 2200 Вт, у сукупності з надежною системою охолодження він дозволяє досягти стабільної роботи інструменту. Варто також сказати, що обороти 6500 об/хв дозволяють ефективно виконувати роботу різної складності. Ми хочемо порекомендувати Вам купити кутову шліфувальну машину DWT WS22-230 CTNS з плавним пуском, оскільки її не буде виривати з рук у процесі роботи. плавний пуск знижує стартову навантаження з двигуна і приводу, збільшуючи їх термін служби.
Швидка заміна щітокВи зможете швидко змінювати вугільні щітки, виконуючи таким чином швидке обслуговування двигуна. WS22-230 CTNS, у неї є захист від ненавмисного включення. Це забезпечує додаткову безпеку під час переміщення з болгаркою. Двоточкова система включення надійніша, набагато безпечніша.
Румкова накладка на рукоятціПрацювати з таким інструментом комфортно і просто. Основна рукоятка покрита гумовою нековзною кулею, що дозволяє домогтися надійності хвату. Болгарка не вислизатиме з рук.
Поворотна рукояткаЗалежно від поставленого завдання, а також особистої зручності майстра, заснована рукоятка може повертатися на 90 градусів в обидві сторони. Це забезпечить додаткову ергономіку для інструменту. Головна особливість у тому, що для регулювання не потрібно використовувати додатковий інструмент.
8 причин купити кутову шліфувальну машину DWT WS22-230 CTNS- Це один з найбільш продуктивних інструментів у своїй лінійці.
- рішення для інтенсивного використання в домашніх умовах.
- болгарки.
- Встановлено потужний редуктор із зносостійкими шестернями, виконаними з металу.
- Поворотна основна рукоятка дозволяє підібрати обдумане положення для ефективного використання УШМ.
- Додаткова рукоятка встановлюється в одному з трьох доступних положень.
- Двигун легко обслуговувати за рахунок системи швидкої заміни щіток.
Характеристики Кутова шліфмашина DWT WS22-230 CTNS:
- Номінальна потужність 2200 Вт
- Сила струму за напруги 220-230 В - 10 А
- Номінальна кількість обертів — 6500 за хвилину
- Різь шпинделя — М14
- Макс діаметр відрізного диска — 230 мм
- Макс діаметр шліфувального диска — 230 мм
- Макс діаметр гумової шліфувальної пластини — 230 мм
- Макс діаметр дискової дротяної щітки — 100 мм
- Макс діаметр чашоподібної дротяної щітки — 100 мм
- Вага — 5,95 кг
- Гарантія — офіційна 24 місяці
Особливості:
- Різь шпинделя М14
- Фіксатор шпинделя
- Плавний пуск
- М'яка накладка
- Поворотна ручка
- Функція Lock-on
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 5.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 200 ₴



