Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Виробник GRAND
- Країна-виробник Чехія
- Клас побутовий інструмент
- Тип шліфмашини кутова (болгарка)
- Споживана потужність 1300 Вт
- Номінальна напруга 230V/50 Гц
- Діаметр кола 125 мм
- Частота обертання 0-11000 об/хв
- Різь шпинделя М14
- Блокування шпинделя так
- Блокування кнопки увімкнення так
- Вага 2,1 кг
Комплектація
- Болгарка Grand МШУ-125-1300Е
- Захисний кожух
- Ключ
- Бічна ручка
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 159 ₴



