-20%


Коса електрична Grand КГ-2800 (цільна штанга, плавний пуск, потужність 2800 Вт)
3 508 ₴
2 808 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Тример електричний Grand КГ-2800 — це нове надходження на ринок України від чеської фірми Grand, що набирає велику популярність. Крім декількох моделей бензокос, чеські фахівці налагодили випуск і тримерів на електричному двигуні. Одна з них — це електрокоса потужністю 2800 Ватів зі сталевим валом приводу редуктора (не тросом, як у більшості моделей інших брендів). Якір і статор електродвигуна мають мідну обмотку та 3 шари захисного покриття. Електрокоса Grand КГ-2800 призначена для скошування та підрівнювання трави на садових ділянках, газонах, біля квіткових клумб, парканів та інших важкодоступних для колісних газонокосарок місцях.
Особливості:
- Верхнє розташування двигуна.
- Пряма суцільна штанга.
- Висока продуктивність.
- Компактні розміри та легка вага.
- Екологічна чистота та низький рівень шуму.
- Висока ефективність під час косіння у важкодоступних місцях.
- М'яка, зручна ручка для зручності експлуатації інструмента.
- Вал коси виготовлений із матеріалу підвищеної зносостійкості.
- Металевий редуктор із підшипниками
- Система плавного запуску
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 808 ₴

