
Коса електрична Grand КГ-2500 розбірна
3 000 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
Напруга: 230 В/50 Гц. Потужність: 2500 Вт. Розмір ножа: 255 мм, Кількість обертів: 7000 об./хв. У комплекті: ніж 3 лопастовий і котушка з волосінню. Розбірна штанга для зручного транспортування. Жорсткий вал.
Тример електричний Grand КГ-2500. Це оптимальне рішення для косіння трави на присадибних ділянках і дачах. Модель Grand КГ-2500 укомплектована потужним двигуном 2 500 Вт, що дає змогу розвивати швидкість до 7000 об./хв. Надійність також на висоті — приводний вал редуктора виготовлений із металу.
Якщо Вас цікавлять електрокоси тримери, варто розглянути тример електричний Гранд КГ-2500. Виріб зручний в експлуатації та добре збалансований, що знижує навантаження на оператора. Також інструмент доповнений розбірною штангою, що спрощує транспортування та зберігання обладнання.
Попри лояльну вартість, ця електрокоса Гранд КГ-2500 відгуки має переважно позитивні. Адже виробник подбав про безпеку власників інструмента. Тример електричний Grand КГ-2500 укомплектовано захисним кожухом.
Переваги:
- надійність — двигун розташований зверху, а редуктор і підшипники виготовлені з металу;
- зручне зберігання — штанга має розбірну конструкцію;
- комфортна робота — виріб продуктивний, тішить низьким рівнем шуму та можливістю обробляти важкодоступні місця;
- чудова комплектація — тример постачається разом із котушкою з волосінню, 3 зубчастим сталевим ножем, захисним кожухом, набором ключів і ременем.
Технічні характеристики:
- Клас інструмента Напівпрофесійний
- Потужність (Вт) 2500
- Швидкість обертання (об/хв) 7000
- Розташування двигуна Верхний
- Діаметр ножа (мм) 255
- Ширина скошування (мм) 420
- Тип вала Розбірна штанга з 2 частин, суцільнометалевий вал
- Вага (кг) 5
- Клас захисту корпусу IP20
- Гарантия (мес) 12
Комплектація :
- Гарантійний талон, Захист,
- Інструкція з експлуатації,
- Картонне паковання,
- Комплект для збирання,
- Косильна котушка,
- Наплічний ремінь,
- Нож 3Т
Доставка/Оплата Накладений платеж, Оплата на карту, Термін доставки 1-3 дні
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип | Тример |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
- Ціна: 2 700 ₴


