-12%


Фрезер Білорус МФ-2100Н (цанги 6 і 8 мм)
3 750 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезер Білорус МФ-2100Н створений на основі фірмових комплектуючих і має високі показниками потужності складник 2100 Вт. Наявність системи регулювання обертів дає змогу задавати необхідну швидкість в діапазоні від 13000 до 33000 об/хв. Фрезер-тример обладнаний додатковою базою, роблячи з цього інструмента універсальний апарат для фрезерування заготівок з дерева, металу, пластику. Ця модель призначена для роботи з цангами діаметром 6 і 8 мм. Ручний фрезер може бути використаний як кромочник і як стандартний фрезер, зручна конструкція та низький рівень вібрації забезпечують комфорт під час роботи.
Особливості:
- Система регулювання обертів;
- Додаткова база в комплекті;
- Мідна обмотка якоря;
- Потужний двигун;
- Універсальна конструкція;
- Високий ресурс комплектуючих;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 300 ₴








