
Кутова шліфмашина Білорус МШУ 180-2700
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліф-машина Білорус МШУ 180-2700 — незамінний інструмент для домашніх умельців під час проведення будівельних і щільницьких робіт. Кутова шліфувальна машина МШУ 180-2700 використовується як для різання, так і для шліфування. На сторінках нашого сайту великий асортимент КШМ із різними технічними характеристиками.
Особливості:
- Додаткова ручка для зручності в роботі;
- Передбачений захисний кожух;
- Ергономічний дизайн;
- Збільшена продуктивність завдяки потужному двигуну;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
- Ціна: 2 500 ₴
